Suwalszczyzna kraina jak baœn
RSS

Polecamy, oferta


Szczególnie polecamy:

Wypoczynek o każdej porze roku na urokliwych terenach wiejskich Suwalszczyzny w kwaterach agroturystycznych i hotelach.

Pobyty zdrowotno-rekreacyjne z szeroką gamą zabiegów i ciekawych form spędzania czasu w Ośrodku „Maniówka”.

Suwalska Izba Rolniczo-Turystyczna jest wpisana do Ewidencji Organizatorów i Pośredników Turystycznych pod nr ew. 02466.

Wycieczki szkolne oraz pobyty w ramach „zielonych szkół” z bogatą ofertą zajęć turystyczno-edukacyjnych w oparciu o Baśniowy Szlak oraz inne atrakcje Suwalszczyzny.
Wycieczki na Białoruś – ciekawy teren ciągle „nieznanej Europy”. Szczególnie polecamy Grodzieńszczyznę. Możliwe są również wyprawy sentymentalne i tematyczne w inne regiony.
Wizyty studyjne i szkolenia prezentujące bogate doświadczenia Izby i innych podmiotów obszaru Suwalszczyzny w zakresie rozwoju i promocji turystyki oraz produktu turystycznego.
Unikalne pamiątki, ozdoby i przedmioty użytkowe - ręcznie robione pod marką „Made in Suwalszczyzna-Mazury” oraz wydawnictwa regionalne (sklep internetowy i punkty sprzedaży pamiątek w regionie).

Wszystkim zainteresowanym rozwojem turystyki polecamy także szeroką gamę usług wykorzystujących wieloletnie doświadczenie i profesjonalizm Izby oraz podmiotów współpracujących, a w szczególności: szkolenia; przygotowanie publikacji i realizację kampanii promocyjnych; opracowanie koncepcji, strategii rozwoju i analiz dla sektora turystycznego; przygotowanie i wsparcie realizacji projektów współpracy transgranicznej.

Zapraszamy do współpracy

linia