Suwalszczyzna kraina jak baœn
RSS

Ośrodek „Maniówka”

zaprasza na  wypoczynek, relaks i poprawę zdrowia

   „Maniówka” to położony na Suwalszczyźnie – w krainie jak baśń, w otulinie Wigierskiego Parku Narodowego - ośrodek, w którym oprócz noclegów i wyżywienia, oferujemy Państwu ciekawą infrastrukturę wypoczynkowo – rekreacyjną oraz liczne, unikatowe atrakcje, jak:

  • Wioska Wesołych Wędrowców (jeden z przystanków na Baśniowym Szlaku Suwalszczyzny)
  • Interaktywna Wioska Młodego Rybaka


W ośrodku polecamy szczególnie:

  • noclegi, wyżywienie /tradycyjna, domowa kuchnia/ i chwilę relaksu podczas podróży trasą Via Baltica (ośrodek znajduje się tylko 8 km od Suwałk) lub w ramach wycieczek na Suwalszczyznę i Litwę,
  • firmowe wyjazdy integracyjne - z ciekawymi animacjami, programem integracyjnym i warsztatami według indywidualnego zapotrzebowania; aktywny wypoczynek w oparciu o infrastrukturę ośrodka i okolicy, a także dobrą kuchnię,
  • zielone szkoły, wycieczki, kolonie, biwaki - z ciekawymi animacjami, zajęciami sportowo-rekreacyjnymi i warsztatami edukacyjnymi (SIRT wpisany na listę organizatorów i pośredników turystycznych pod nr 02466)
  • wczasy z dziećmi, w tym także pobyty weekendowe z opieką i animacjami dla dzieci oraz chwilą relaksu dla dorosłych (na miejscu masaże, rekreacja zdrowotna i treningi zdrowego odżywiania; zabiegi wellness i spa w najbliższej okolicy)
  • wypoczynek i rekreację zdrowotną bez względu na wiek, a także wczasy odchudzające dla dzieci i dorosłych, 10 i 14-dniowe turnusy rehabilitacyjne (ośrodek wpisany jest na listę Wojewody Podlaskiego: wpis do rejestru organizatorów - OR/20/0002/2015 ważny do 17 listopada 2018r., wpis do rejestru ośrodków - OD/20/0004/2015 ważny do 13 grudnia 2018r.).


Obiekt przystosowany jest do przyjmowania niepełnosprawnych gości dzięki zniesionym barierom architektonicznym, zainstalowanej windzie i oznakowaniu pomieszczeń pismem Braille'a.

W pobliżu Ośrodka znajdują się piękne szlaki spacerowe (np. nad pobliskie Jezioro Gałęziste- ok. 1,5km), ścieżki edukacyjne Wigierskiego Parku Narodowego oraz baza rozrywkowo-kulturalna, SPA & Wellness w Suwałkach. Istnieje również możliwość wypożyczenia rowerów, zamówienia przejazdu bryczką, a zimą organizacji kuligów i wypożyczenia nart biegowych.

Serdecznie zapraszamy !

Napisz do nas 

linia